Ota yhteyttä

Autamme mielellämme!

Joku hauska teksti tähän woohoo go nb! Joku hauska teksti tähän woohoo go nb!Joku hauska teksti tähän woohoo go nb!Joku hauska teksti tähän woohoo go nb!Joku hauska teksti tähän woohoo go nb!Joku hauska teksti tähän woohoo go nb!Joku hauska teksti tähän woohoo go nb!

Lasse Lähteenmäki 
CEO / Owner

lasse@robinruth.net
+46 70 3644443, +358 40 7440568

Joku kiva quote tai lempi muumi/ruoka tms hauskaa persoonallista tähän.

Roosa Kahila
Account Manager / Visualist

roosa@robinruth.net
+358 40 5631896

Joku kiva quote tai lempi muumi/ruoka tms hauskaa persoonallista tähän.

Jenni Meriläinen
Warehouse Manager Finland 

info@robinruth.net

Joku kiva quote tai lempi muumi/ruoka tms hauskaa persoonallista tähän.

Vera Suominen 
Sales manager Finland

vera@robinruth.net
+358 50 5557720

Joku kiva quote tai lempi muumi/ruoka tms hauskaa persoonallista tähän.

Kitty von Schantz
Graphic Designer

kitty@robinruth.net
+358 40 3504972

Joku kiva quote tai lempi muumi/ruoka tms hauskaa persoonallista tähän.

Christos Tsekouras
Warehouse Manager Sweden

info@robinruth.net

Joku kiva quote tai lempi muumi/ruoka tms hauskaa persoonallista tähän.

Tommy Philgren
Sales manager Sweden

tommy@robinruth.net
+46 76 7788019

Joku kiva quote tai lempi muumi/ruoka tms hauskaa persoonallista tähän.

Minni Salminen
Administrative Assistant

info@robinruth.net
+358 40 5678287

Joku kiva quote tai lempi muumi/ruoka tms hauskaa persoonallista tähän.

Katarina Olsson
Account Manager Sweden

katarina@robinruth.net
+46 70 6064446

Joku kiva quote tai lempi muumi/ruoka tms hauskaa persoonallista tähän.

Leo
The Office Dog

Joku kiva quote tai lempi muumi/ruoka/harrastus tms hauskaa persoonallista tähän.

Tilaa uutiskirjeemme!

Tilaa uutiskirjeemme ja pysy ajantasalla alennuksista, kampanjoista ja uutuuksista!